Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily - příslušenství > Autonabíječky >

Autonabíječka CellularLine s USB výstupem

Autonabíječka CellularLine s USB výstupem

Cena produktu Autonabíječka CellularLine s USB výstupem není známa.

 

Popis produktu Autonabíječka CellularLine s USB výstupem: Autonabíječka CellularLine s USB výstupem je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem.  CellularLine je ideální pro uživatele, kteří potřebují mobilní telefony, tablety, smartphony a jiné ...  Více informací


Autonabíječka CellularLine s USB výstupem - popis

Autonabíječka CellularLine s USB výstupem je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem. 

CellularLine je ideální pro uživatele, kteří potřebují mobilní telefony, tablety, smartphony a jiné mobilní zařízení nabít prostřednictvím zapalovače v automobilu.

Autonabíječka je malá a velmi skladná. Při nabíjení nezabírá žádný prostor, protože většina nabíječky je schována v zapalování. Díky kovovému povrchu skvěle doplní interiér Vašeho auta.

Vlastnosti

* Nabíjí Váš mobilní telefon, smartphone, tablet nebo jiné mobilní zařízení 
* Kompatibilní s jakýmkoliv USB nabíjecím kabelem (prodává se samostatně)
* Inteligentní obvody, které chrání zařízení před přepětím

Kompatibilita:

Autonabíječka CellularLine má univerzální USB výstup a díky tomu je kompatibilní s téměř jakýmkoli zařízením, které lze nabíjet přes USB kabel (ten se prodává samostatně). V autě není třeba nic nastavovat, nabíječka ihned rozpozná zařízení, které je připojeno.

Výrobce CellularLine

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Autonabíječka CellularLine s USB výstupem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tvrzená skla pro mobilní telefony nebo Pouzdra k mobilům, Baterie k mobilním telefonům, Powerbanky.